2 grudnia 2017 roku oficjalnie otworzyliśmy nasz sklep na Ząbkowskiej 11.

                         

Przez 4 lata funkcjonowania udało się nam na stałe zadomowić na Pradze. Odwiedzili nas tacy artyści jak Adam Makowicz, Krystyna Prońko, Michał Urbaniak, Wojciech Gąssowski, Zbigniew Namysłowski, Zbigniew Hołdys, Andrzej Pągowski, Piotr Schmidt, Danuta Błażejczyk, Beata Kurdej-Szatan, Hanna Banaszak i wielu, wielu innych. Zorganizowaliśmy dziesiątki spotkań z artystami, premiery płyt winylowych. Gościliśmy wystawy zdjęć takich artystów jak Jarek Wierzbicki i Wojciech Mann.

                

Odwiedziło nas w tym czasie kilka tysięcy osób. Wielu z Was, klientów zostało naszymi dobrymi kolegami i przyjaciółmi. Odbyliśmy setki rozmów o muzyce. Czasem to my Was inspirowaliśmy, a czasem to Wy pokazywaliście nam muzykę, której nie znaliśmy i kierowaliście nas w nieodkryte muzyczne rejony.

                

W dniach 4-5 grudnia zapraszamy Was na nasze 4 urodziny na Pradze. Z tej okazji szykujemy mnóstwo nowych płyt. Będą specjalne promocje dostępne stacjonarnie oraz na plytygramofonowe.pl. Przez sobotę i niedzielę sklep będzie czynny wyjątkowo w godzinach 13-20. W niedzielę o 17.00 zapraszamy Was na spotkanie z Markiem Napiórkowskim, które poprowadzi Jerzy Szczerbakow z RadioJazz.Fm. Na miejscu kupicie premierowo jego najnowszy album pt HIPOKAMP.

                  

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/321150859447775/

            

Grudzień to także urodziny Wojtka, więc będzie podwójna okazja do świętowania.

           

Bądźcie tego dnia z nami!

                    

Pamiętajmy również o zdrowiu innych. Jeżeli nie czujesz się w 100 procentach zdrowy/a zostań w domu.

          

Dla wszystkich kupujących online przygotowaliśmy 10 procent zniżki na wszystkie produkty. Wystarczy w koszyku wpisać kod 4URODZINY

                 

Dodatkowo do każdych zakupów powyżej 200 zł dokładamy naszą firmową torbę na winyle.

             

Zapraszamy!!!

               

Sobota - Niedziela

4-5 grudnia 2021

godz.13-20

Płyty Gramofonowe

Ząbkowska 11, 03-736 Warszawa