Kochani zaczynamy okres świąteczny w związku z tym garść informacji.


1. Zmieniamy godziny pracy sklepu w tygodniu na 11-19, czyli zamykamy pół godziny później niż zwykle, żeby każdy mógł zdążyć po pracy do naszego sklepu. Soboty bez zmian 13-17. Dodatkowo będziemy czynni w trzy niedziele w grudniu - 4-go (urodziny sklepu 12-18) oraz 12-go i 18-go (13-17)


2. Strona www. Wszystkie produkty dostępne od ręki zamówione do 14.00 wysyłamy tego samego dnia. Produkty opisane jako Dostępność: 72h, zamawiamy od dystrybutorów i wysyłamy zwykle w 3 dni robocze. TE PŁYTY NIE SĄ DOSTĘPNE OD RĘKI W NASZYM SKLEPIE!


3. Korzystamy z Inposta więc paczki trafiają do Was zazwyczaj następnego dnia. Aby płyta dotarła na Wigilię wystarczy ją zamówić dzień przed do 14.00


4. W naszym sklepie posiadamy zarówno winyle jak i CD. Wpisując konkretnego artystę w wyszukiwarkę możecie sobie podzielić wyniki na winyle i cd jak i te dostępne od ręki.


5. W przypadku problemów ze złożeniem zamówienia zadzwoń do nas i zrobimy to za Ciebie. Numer telefonu 504-408-963


6. W naszych social media codziennie będziemy prezentować po kilka płyt, które możecie u nas kupić wraz z odsłuchem najciekawszego utworu z albumu.


W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji. Pomagamy, szukamy, ściągamy płyty na zamówienie.

Zwolnij do 33 obrotów na minutę!