Genesis ogłosili reaktywację! Legendarny zespół wraca na scenę po 13 latach od ostatniego koncertu. Które numery zagrają? Tego nie wiadomo, jednak te trzy kawałki każdy chciałby usłyszeć na żywo.

Tony Banks, Phil Collins i Mike Rutherford potwierdzili powrót zespołu Genesis! Grupa ogłosiła reaktywację w w programie BBC Radio 2 - 4.03.2020. Poznaliśmy również szczegóły trasy koncertowej i mimo tego, że szaleje koronawirus, Genesis raczej to nie przeszkodzi. Zespół zacznie trasę 16 listopada 2020, to co zagrają pozostaje tajemnicą, jednak są trzy kawałki, które każdy fan chciałby usłyszeć.

Genesis, rozpoczną trasę koncertową w Dublinie 16 listopada, a do słynnego trio dołączy 18-letni syn Collinsa, Nicholas. Chłopak zagra na perkusji, z kolei Daryl Stuermer zagra na basie i gitarze. Niestety, do zespołu nie powróci Peter Gabriel, który opuścił szeregi zespołu w 1975 roku. Mimo to, są trzy numery, które każdy fan chciałby usłyszeć.


No Son Of Mine

Piosenka, która porusza temat trudnego dzieciństwa i przemocy domowej, w latach 90-tych znalazła miejsce w telewizjach muzycznych, stając się wśród wielu osób ulubioną piosenką. Usłyszeć to na żywo, to byłoby dopiero coś wielkiego.

https://www.youtube.com/watch?v=cddQn1mZRfI&feature=emb_title


In Too Deep

Z pewnością, wiele osób zaliczyło przy tym numerze pierwszy wolny taniec, a nie da się ukryć, że Genesis potrafili w latach 80-tych zachwycić balladą. Piosenka znalazła też swoje miejsce w horrorze ,,America Psycho'', który ugruntował pozycję Christiana Bale'a w Hollywood.


https://www.youtube.com/watch?v=Z6f2vyeO8Hs&feature=emb_title


I Know What I Like (In Your Wardrobe)

Numer, który niespodziewanie trafiał na składanki z przebojami Genesis i był prawdziwym hitem w Wielkiej Brytanii. Czy jest szansa na usłyszenie aż tak starej kompozycji na koncertach w 2020? Ciężko zgadnąć, jednak Genesis nie raz potrafili zaskoczyć. 


https://www.youtube.com/watch?v=CubzEiY42zk&feature=emb_title